5-te urodziny Starej Szkoły

W sobotę 28 lutego 2015 roku w inowrocławskim pubie "Kropa" z okazji piątych urodzin naszego zespołu odbył się jubileuszowy koncert pod nazwą "Stara Szkoła i Przyjaciele". Imprezę rozpoczął występ zaprzyjaźnionego zespołu "Tosterham", który zaprezentował się w nowej odsłonie. Wspaniały występ. Dziękujemy za ten miły prezent. Podczas naszego koncertu zagraliśmy najbardziej znane i lubiane kawałki oraz nowe, nigdy wcześniej nie prezentowane. Razem z nami wystąpiły osoby, które w okresie tych 5-ciu lat dzieliły z nami muzyczne fascynacje. Paulina wspaniale zaśpiewała utwór "Przyjedź do mnie", a Robert zagrał doskonałą solówkę w "Ptakach". Gościliśmy też Andrzeja, jednego z założycieli naszej kapeli, z którym zaczynaliśmy zabawę w granie i śpiewanie. W przerwie symboliczną lampką szampana podkreśliliśmy jubileuszowy charakter imprezy, a nasi fani zaśpiwali nam "sto lat". Druga część koncertu była bardziej energetyczna. Graliśmy nasze kawałki w nowych nieznanych aranżacjach, które mamy nadzieję, Wam się spodobały. Tak licznej rzeszy fanów i przyjaciół się nie spodziewaliśmy. Żywiołowy odbiór naszej muzyki przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. To dzięki Wam ta impreza miała taki niepowtarzalny charakter. Dziękujemy wszystkim za udział w tym małym jubileuszu. Już dziś zapraszamy na następne spotkania... Dla takich imprez warto popracować kolejne 5 lat. After party po naszym występie trwało do późnych godzin nocnych gdzie razem bawilismy się przy muzyce prezentowanej przez Dj Houdini. Przy okazji przepraszamy osoby, którym nie udało się wejść. Było to podyktowane zachowaniem warunków bezpieczeństwa ze względu na przepełnienie pubu.

Pełna foto relacja z imprezy: tutaj.
Gazeta Pomorska po koncercie: tutaj.