Polski Dzień Blues'a w Blue Note.

W sobotni ciepły wieczór 17 września 2016 roku, zajechaliśmy do Poznania pod klub Blue Note. Nawet przywitanie się z gwiazdą wieczoru Niki Buzz`em nie zapowiadało jeszcze, że będzie tak gorąco! Zjawiliśmy się tam na zaproszenie Dr. Blues`a (Krzysztof Rybarczyk) żeby wspólnie świętować po raz jedenasty, finał Polskiego Dnia Bluesa. Mieliśmy wielką przyjemność zagrać w nietuzinkowym towarzystwie: Blues Drawers, Guitar Boogie Brothers - Maciej Sobczak i goście, Elephant's Escape, Acoustic Soul - Ewelina Rajchel, Piotr Kałużny, Zbigniew Wrombel, Andrzej Mazurek oraz gwiazda wieczoru Niki Buzz, któremy towarzyszyli Dr. Blues, Janusz Musielak, Eugeniusz Effenberg, Piotr Kałużny, Joanna Dudkowska i Darek Nowicki.
Miło było nam spotkać się z ludźmi z zespołu Elephant`s Escape, z którymi mieliśmy okazję grać w eliminacjach programu Must be The Music. Świetna ekipa, dobra muzyka, fajni ludzie, pozdro! Nasz występ, a raczej odbiór tegoż, to dla nas jedno wielkie zaskoczenie, wydarzenie! Po pierwsze, życzliwa atmosfera, świetna organizacja, profesjonalna obsługa techniczna, ale to zaledwie prolog. Już po pierwszym „kawałku” niespodzianka. Żywe brawa. Z czasem poczuliśmy, że jesteśmy bardzo dobrze odbierani. Solówka Michała w Blues for Lucio wywołała eksplozję owacji. I tak już było do końca, co zaowocowało bisem.
Po trudnym okresie budowania na nowo naszej muzyki, poczuliśmy, że nasza praca miała sens! Usłyszeliśmy po koncercie od wielu słuchaczy (a publiczność w tym klubie należy do osłuchanych i wymagających) życzliwe i pozytywne komentarze, szczególnie dla nas ważne słowa od Niki Buzz`a, Dr. Blues`a i innych wykonawców.
Słowem …sukces! ( bo uczymy się cieszyć każdym pozytywnym doświadczeniem).