Premiera płyty "Coraz bliżej"

W poniedziałek 2 października 2017 zagraliśmy premierowy koncert promujący naszą, jeszcze gorącą i długo oczekiwaną, płytę zatytułowaną "Coraz bliżej". Odbył się on w toruńskim Hard Rock Pub Pamela. Album został wydany przez toruńską wytwórnię HRPP Records a jej wydanie urzeczywistniło się dzięci wsparciu przyjaciół i otrzymanemu stypendium artystycznemu przyznanemu przez Prezydenta Miasta Inowrocław. „Gazeta Pomorska” objęła patronat medialny nad płytą.

Płyta nie jest listą przebojów. Znajdujący się na niej materiał jest efektem trudnej selekcji z utworów, które stworzyliśmy przez ponad siedem lat istnienia. Kompozycja jest próbą przedstawienia dość osobistego "notatnika z mocno dorosłego życia” dojrzałego mężczyzny. Teksty śpiewane są w języku polskim, co jest fundamentalnie ważne dla siły znaczenia słów i kontaktu ze słuchaczami.

Klub wypełniony był żywiołowo reagującą publicznością. Bisowaliśmy kilkukrotnie! To, co warte szczególnego podkreślenia, to niepowtarzalny klimat panujący w klubie. Bardzo dobre nagłośnienie ( realizatorzy dźwięku dobrze wiedzą co robią!), co daje i grającym i słuchającym wielką przyjemność przeżywania muzyki. Dla nas był to wyjątkowy, wręcz odświętny wieczór! Czekaliśmy na ten moment bardzo długo i mamy wrażenie, że nasza publiczność poczuła coś podobnego. Zostaliśmy przyjęci z wielką życzliwością i uznaniem! Dziękujemy wszystkim za to! Wieczór otworzył zespół Panzerfaust. Jest to nowy projekt Tomka Gremplewskiego, wokalisty znanego z wcześniejszej współpracy z toruńskim zespołem Saturday Night Special. W przedsięwzięciu wspierają go: basista grupy Vintage – Michał „Boras” Borowiak, gitarzysta Mateusz Pułaczewski oraz perkusista Radosław Siemianowski.
Gościnnie z naszym zespołem wystąpił ceniony harmonijkarz Przemek Łosoś a jeden z naszych kawałków zaśpiewał Tomek Gremplewski. Dzięki chłopaki!

Oto kilka ciekawych linków:
Gazeta Pomorska.
Inowrocław Nasze Miasto.
Wyspa FM.
Gazeta Wyborcza Toruń.
Wywiad w Radiu RDC.
Youtube.